Speciální akce
+420 720 248 230

Ubytování

Naleznete u nás ubytování v komfortních pokojích. Parkoviště u hotelu.

Vybrat ubytování

Firemní akce

Vaše firma a celý váš tým se u nás budou cítit jako doma. Soukromí a klid je samozřejmostí.

Chceme firemní akci
svatby

Svatby

Zásnuby máte za sebou a hledáte perfektní místo pro Vaší svatbu? Kde jinde je to ideální než u nás?

Plánujeme svatbu

Restaurace

Nejen tradiční česká kuchyně, ale i příjemné prostředí jsou základem naší restaurace.

Skvělá restaurace
Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Dárkový poukaz LH Hotels

15.11.2018

Vážení hosté,

přemýšlíte čím v tomto roce na Vánoce potěšíte Vaše blízké? Věnujte jim dárkový poukaz na jakékoli služby či přímo pobyt v rámci sítě LH Hotels. Zajisté uděláte radost svým blízkým, ale zároveň podpoříte i nadaci Život dětem.

Pokud neradi věnujete "peníze", tak  dárkový poukaz od LH Hotels na 1 noc se snídaní pro dvě osoby v našich nejlepších pokojích typu Junior Suite je to pravé. Dárkový poukaz v hodnotě 2 500 Kč dále obsahuje welcome drink pro 2 osoby, 60 min. ve wellness pro 2 osoby, parkování a wi-fi internet po dobu pobytu zdarma. Všechny naše prostorné pokoje typu Junior suite jsou navíc vybaveny minerální vodou a kávovarem s kávou zdarma.

Anebo své blízké můžete obdarovat libovolným počtem poukazů v hodnotě 500 Kč či 1 000 Kč. Poukazy jsou platné 12 měsíců od data vystavení a slouží k jakéko-li úhradě zboží a služeb v rámci sítě hotelů LH Hotels.

 

Navíc zakoupením poukazu potěšíte nejen své blízké, ale zároveň pomůžete těm nejmenším. Společnost LH Hotels & Resorts s.r.o. věnuje 5% z hodnoty poukazu nadaci Život dětem, která podporuje, nemocné, handicapované a opuštěné děti.
 www.zivotdetem.cz

 

Poukazy můžete zakoupit na jakéko-li recepci LH Hotels (platba v hotovosti, kartou, převodem na účet) či objednat na centrále společnosti na emailu  info@lhhotels.cz . Bude Vám vystavena faktura a po uhrazní částky obdržíte poukaz. V případě převodu na účet, budou poukazy předány (osobně / zaslány doporučenou poštou) až po připsání příslušné částky na bankovní účet.

 

Těšíme se na návštěvu Vašich blízkých a přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a šťatný nový rok 2019

 

 

»zpět do archivu novinek